Serwis godny zaufania

Jesteśmy,
aby pomagać.

W G-Flex tworzymy zespół ludzi młodych, wychowanych w czasach dynamicznego rozwoju gospodarczego, których technologia fascynuje, nie przeraża. Jednocześnie, mając świadomość ciągłego postępu technologicznego, nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, by świadczyć usługi na możliwie wysokim poziomie.

DOSTĘPNOŚĆ
CZAS REAKCJI
ZAANGAŻOWANIE

Udzielamy profesjonalnego wsparcia technicznego z zakresu szeroko pojętej automatyki przemysłowej. Doradzamy w doborze komponentów sterowania. Pomagamy w opracowaniu strategii modernizacji maszyn i linii przemysłowych. Świadczymy usługi doradztwa przedzakupowego w zakresie oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń. Diagnozujemy i naprawiamy urządzenia wyłączone z eksploatacji na skutek awarii.

G-Service

Usługa diagnostyki zdalnej

Celna diagnostyka i sprawna naprawa, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, to jeden z naszych atutów. Dzięki usłudze G-Service, wykorzystując nowoczesne i bezpieczne metody dostępu zdalnego, możemy diagnozować i modyfikować wspierane systemy z biura. Rozwiązanie to pozwala skrócić czas interwencji do minimum i znacznie zmniejszyć koszty serwisu.