Krótko o nas

Elastyczne rozwiązania dla Twojego biznesu.

G-Flex to firma świadcząca usługi w zakresie szeroko pojętej automatyki przemysłowej. Tworzymy kompleksowe systemy sterowania dla maszyn i urządzeń. Wykonujemy integracje nowych i używanych maszyn na liniach produkcyjnych. Posiadamy bogate doświadczenie w migracji i optymalizacji istniejących systemów sterowania. Proponowane przez nas rozwiązania cechują niezawodność, bezpieczeństwo oraz ergonomia pracy. Nieustannie rozwijamy nasze produkty, kładąc szczególny nacisk na globalne zagrożenia cyberataków. Świadczymy usługi doradztwa przedzakupowego w zakresie oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Dlaczego G-Flex?

Naszą misją jest tworzenie niezawodnych, bezpiecznych, ergonomicznych i przyjaznych środowisku rozwiązań realizujących i wspierających proces produkcji. Oto, dlaczego nasze produkty są cenione w branży, a z usług korzystają potentaci przemysłu F&B i Pharma.

01

Wysoka jakość

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy komponentów, skrupulatnym procesie montażu oraz testów, możemy pochwalić się wysoką jakością dostarczanych systemów.

02

Proste zasady

Głęboko wierzymy, że uczciwość i rzetelność, pozwalają budować trwałe relacje biznesowe. Dokładamy starań, by funkcjonować na możliwie prostych zasadach.

03

Z myślą o środowisku

Projektujemy z myślą
o redukcji zużycia mediów.
Mniejsze zużycie energii elektrycznej, wody czy emisji gazów cieplarnianych to nasza wspólna korzyść.

Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas produkty cechuje wysoka sprawność i niezawodność, a ich obsługa jest przyjazna i intuicyjna. 

Kadra zarządzająca

Mateusz wraz z bratem Rafałem założyli G-Flex, aby móc tworzyć wysokiej jakości systemy automatyki przemysłowej. Od początku istnienia firmy zajmuje się jej zarządzaniem. Jest mocno zaangażowany w proces rozwoju produktów G-Flex. Pilnuje, aby firma funkcjonowała zgodnie z ustalonymi zasadami, procedurami i wymogami prawnymi.
Mateusz Golnau
Założyciel, współwłaściciel, wiceprezes zarządu
Rafał jest głównym architektem oprogramowania w G-Flex. Na co dzień pisze programy PLC oraz tworzy interfejsy użytkownika HMI. Jedną z najważniejszych zasad, którymi kieruje się, jest dbanie o to, by każdy projekt realizowany był z dbałością o najmniejsze szczegóły. Ponadto odpowiada za rozwój technologiczny produktów i infrastruktury firmy.
Rafał Golnau
Założyciel, współwłaściciel, prezes zarządu